Прання

Прання
Мережа хімчисток та пралень Персона надає комплекс послуг з прання речей. Ми надаємо послуги як для звичайних клієнтів, а також ми обслуговуємо корпоративних клієнтів з якими вибудовуємо довготривалі договірні стосунки.
Наші основні корпоративні клієнти це:

✓ кафе та ресторани

✓ готелі 

✓ спортивні центри

✓ виробництва

✓ медичні центри

✓ офіси 

✓ заклади для дітей: приватні садочки та школи, розвиваючі центри

Послуги с прання включає в себе послуги з прання, прасування, підкрохмалення, ароматизації за потребою, антистатична і антибактеріальна обробка.
Наш цех укомплектований сучасним обладнанням, професійними машинами для прання від провідних європейських виробників. Ми маємо сучасні сушильні барабани, обладнання для прасування.
Ми можемо гарантувати виконання великих об’ємів замовлень.
Основні вироби, які ми перемо:
постільна білизна, звичайна та махрова
рушники звичайні та махрові
скатертина
спецодяг
та багато інших речей, які можна піддавати пранню
Ми завжди перевіряємо вироби перед пранням, і якщо річ має плями, або бруд, який не в змозі вивести при допомозі тільки прання, ми проводимо попередню ручну обробку та локальну хімчистку.
Ми маємо великий досвід в наданні послуг з прання речей, тому ми впевнені в якості наданих послуг.
Оптимізація всіх процесів и досвід роботи дозволяє нам бути конкурентними в ціновій політиці. Для корпоративних клієнтів ми розраховуємо цінову пропозицію враховуючи декілька факторів, це довгостроковість відношень, а також об’єм замовлень, але завжди намагаємось знайти ціну, яка збереже баланс між нашою якістю і затратами для клієнта.
Всім своїм клієнтам ми гарантуємо:

✓ оперативність

✓ високоякісний сервіс 

✓ доставку замовлень

✓ кваліфіковану консультацію нашого технолога 

✓ доступні ціни на послуги пральні

✓ гарантоване виконання зобов'язань

✓ відповідальність за вироби клієнтів

На замовлення клієнта ми можемо надати послуга по індивідуальному пакуванню чистих речей.

Кожен клієнт хімчистки «Persona» отримує консультацію нашого технолога з обробки речей, він відповість на всі запитання по догляду за виробами, дасть повну інформацію про ціни і терміни виконання замовлення.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua