прибирання квартир

прибирання квартир
Наша оселя - це наш особистий світ. Повертаючись додому ми хочемо потрапити в затишну атмосферу, де буде комфортно та чисто. Щоб підтримувати чистоту в приміщенні його необхідно прибирати щодня.

Але як би ви ретельно не прибирали, с часом бруд вбирається в поверхню. Килим, робочі поверхні на кухні, ванна та туалет це самі проблемні місця в квартирі, де бруд накопичується не дивлячи на ваші щоденні прибирання.

А ще вікна, штори які ми чистимо не частіше ніж два рази на рік.
Сервіс чистоти Persona пропонує послуги з генерального прибирання. Ми робимо звичайне генеральне прибирання, прибирання після ремонту або будівельних робіт.
Наші фахівці мають великий досвід в прибиранні квартир, будинків та навіть великих підприємств. Ми можемо організувати роботи в приміщеннях з будь-якою площею. Ми маємо професійне обладнання для клінінгу. В своєї роботі використовуємо професійну хімію для чищення. Ми підбираємо екологічно чисті засоби, які не принесуть шкоди мешканцям квартири.

Узнати ціну на клінінгові послуги можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua