хімчистка м'яких меблів

хімчистка м'яких меблів
Дивани, ліжка, крісла та пуфики - одна зі складових кожної квартири. На них ми відпочиваємо, дивимось з друзями футбол, їмо. І якщо підлогу ми миємо як мінімум раз на тиждень, то диван максимум можемо пропилососити. Але пил приникає глибше в структуру тканини та наповнювача. З часом там заводяться пилові кліщі, які є найсильнішими подразниками і визивають у людини алергічні реакції.
Плями від їжі, або від тварин, запах який пропитує поверхню. В домашніх умовах своїми силами ви ніколи не прибере ретельно бруд з м’яких меблів.
Сервіс чистоти Persona має в своєму розпорядженні всі засоби, щоб провести хімчистку м’яких меблів. Ми використовуємо професійний пилосос для волого прибирання, а також використовуємо спеціальну хімію. Якщо у вас є плями ми спочатку локально прибираємо їх, потім проводимо хімчистку всієї поверхні. Спеціальна хімія проникає глибоко в структуру тканини та наповнювача, вбиває шкідників, розщеплює бруд і прибирає бруд за допомогою пилососа.
Ми чистимо дивани, крісла, матраци, пуфики, мішки для сидіння, стільці.

Узнати ціну на хімчистку меблів послуги можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua