Чистка піджаків та жакетів

Чистка піджаків та жакетів
Сучасний стиль це стиль експериментів та різноманітних поєднань. І вже давно піджаки та жакети втратили суто діловий стиль призначення.
Різні фактури тканини та їх поєднання, багата палітра кольорів, складний крій, навіть підкладка має значення. Сучасні жакети та піджаки це вже не тільки стара добра класика. Жакети і піджаки втратили вікові і статеві обмеження – це улюблений одяг чоловіків і жінок, підлітків і людей трохи більшого віку. 
Но який би піджак чи жакет ви не одягнете, основна вимога залишається незмінною – він повинен бути чистим.

Практично всі піджаки та жакети заборонено прати і чистити в домашніх умовах. Фахівці мережі хімчистки Persona мають великий досвід з хімчистки цього одягу.

Ми ретельно вивчаємо рекомендації виробників і підбираємо технології чистки, яка підійде саме вашій речі.
Ми почистимо, приберемо плями різного походження, пропрасуємо запакуємо в індивідуально упаковку і віддамо вам піджак або жакет в чистому вигляді.
Вам тільки треба принести піджак або жакет в будь-який пункт прийому хімчистки, а про все інше подбаємо ми.

Якщо у вас бракує часу, ви можете скористатись послугою – виклик кур’єра. Наш фахівець приїде у зручний для вас час і місто, забере речі і потім доставить вам назад.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua