Чистка весільних та вечірніх суконь

Чистка весільних та вечірніх суконь
Весілля це велика подія у житті будь-якої людини. І як правило його святкують з великим розмахом. І до вибору плаття наречена підходить дуже уважно. Багато хто мріє про святкову сукню ще змалку, хтось підбирає сукню під сучасну моду. Але бажання у всіх наречених одне – бути неперевершеною.
Весільні сукні – це складний наряд. Він доповнюється додатковими аксесуарами – фатою, рукавичками, сумочкою. Сукні бувають довгі, та міні, мати корсет та під’юбник. При оздобленні весільної сукні дизайнери використовують багато декору, мереживо, вишивку.
Вечірні сукні своєю складністю і святковістю не поступаються весільним. В пошитті вечірніх суконь використовують дороги тканини та оздоблення.
І весільні і вечірні сукні в жодному разі не можна чистити в домашніх умовах. Наша хімчистка надає послуги з чищення весільних та вечірніх суконь. Наші фахівці мають великий досвід, наш технолог підбере хімію та варіант чищення, який підійде саме для вашому платтю.
Наша хімія ретельно прибере плями з сукні, та не принесе шкоди ні сукні ні вам.

Узнати ціни на весільні та вечірні сукні можна в розділі Ціни на нашому сайті.
Ви можете принести весільні та вечірні сукні в зручний для вас пункт прийому або викликавши нашого кур’єра.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua