Чистка суконь

Чистка суконь
Сукня улюблений одяг всіх жінок різного віку. Вони мають в своєму гардеробі безліч красивих суконь. Це може бути літні сукні, легкі і зручні сарафани, або зимові сукні. Є сукні під будь якій настрій і день тижня. Є улюблені сукні, які жінки можуть вдягати безкінечну кількість разів і вони ніколи на набриднуть.
Всі сукні потребують різний підхід для догляду за ними. І щоб не втратити свою улюблену сукню, зіпсувавши її домашнім чищенням, краще віддати її в руки професіоналів.
Мережа хімчисток Persona має багаторічний досвіт в чищенні різноманітних суконь.
Наші фахівці – справжні професіонали своєї справи. Наші технологи знаються як дати раду різним видам тканини, як позбавити сукню від плями різного походження не зіпсувавши її.

Хімчистка сукні це дуже складний процес, адже ми можемо мати справу з різними видами тканини в одному фасоні. Сукні може мати різну фурнітуру: блискавку, декоративні ґудзики, бісер та стрази і все це не можна піддавати впливу хімічних речовин.

Є досить складні сукні, на чистку яких може витрачатися цілий день, щоб їх почистити.
Ми в своїй роботі використовуємо прогресивні сучасні методи чистки такі як аквачистка та суха чистка без використання води.
Для просування суконь ми застосовуємо пароманекен.
Хімчистка сукні достатньою складний процес і має багато етапів, і після кожного етапу сукні проходить оцінку якості попередньої роботи.

Узнати ціни на хімчистку сукні ви можете у нас на сайті в розділі Ціни.
Здати сукню в хімчистку можна в будь-якому зручному пункті прийому.
Або ви можете скористатись послугою виклику кур’єра, якій забере вашу сукню в зручний для вас час.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua