Чистка брюк та джинсів

Чистка брюк та джинсів
Брюки і джинси давно стали універсальним одягом для всіх. Вони зручні, підходять для будь якої погоди, а сучасні варіанти дизайну дозволяють створити будь який образ.
І якщо брюки та джинси ще якихось сто років носили виключно чоловіки, то в сучасному світі це улюблений елемент одягу і у жінок.
А в вже у видах жіночих брюк можна з легкістю заплутатись: класичні, капрі, чінос, слакси, карго, спортивні, галіфе, банани, спідниця брюки, кюлоти, джогери, скінні, мілітарі, лосини і легінси, каррот, гаучо, беггі. А ще є комбінезони і шорти.
Джинси вже давно стали улюбленою річчю і будь якому гардеробі.
Різні тканини, комбінування тканин, оздоблення з додаванням різноманітних матеріалів все це додає складності при чищенні таких виробів.
Ми радимо не експериментувати, а принести ваші брюки, штани або джинси до нас у хімчистку.
Ми видалимо будь які складні плями від трави, їжі, фарби та іншого. Ми попрасуємо вироби на спеціальному обладнання., яке зробить вашу річ ідеально рівною і не спричинить ій ніякої шкоди.

Наші фахівці мають великий досвід і підберуть спосіб та технологію саме під вашу річ.

Ви можете здати ваші брюки або джинси в пункт прийому, якій знаходиться найближче до вас, або можете викликати кур’єра, якій приїде до вас в зручний час забере , а потім завезе вже чисті речі.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua