Чистка курток на пуху

Чистка курток на пуху
Пухові або пір’яні куртки найпопулярніші куртки взимку. Вони максимально захищають від холоду та вітру. Пуховики носять і дорослі і малі і жінки і чоловіки, це самий демократичний вид зимового одягу.

І щоб ваша пухова куртка служила вам як можна довше за нею потрібен професійний догляд.

Більшість курток додатково пропитуються волого захисним засобом. Такий засіб захищає від потрапляння вологи і ускладнює чистку в домашніх умовах. І якщо ви не правильно почистите вдома ваш пуховик, тканина може втратити вологозахисті властивості, а пральний засіб на додачу може застрягти в мікропорах матеріалу і куртка стане ще воздухонепроникною. Також треба ще правильно висушити куртку, якщо це зробити не правильно, то органіка, що знаходиться в пухі може проявитись на тканині жовтими розводами.

Наша хімчистка має великий досвід по догляду та чистці пуховиків. При хімчистці ми застосовуємо професійні засоби, які повертають куртці чистоту без якихось наслідків.
В своїй роботі ми застосовуємо аквочистку, яка делікатно прибирає бруд за допомогою професійних засобів, які не містять кислот, хлору.

Після хімчистка ви отримаєте куртку з його натуральним не зміненим кольором, без деформацій, сбивки та усадки.

Всі наші професійні засоби абсолютно безпечні.
Сушать куртки на пуху в сушильному барабані, щоб запобігти виникненню патьоків. Таким чином пух стає знову повітряним і легким.

Узнати ціни на хімчистку пуховиків можна в розділі Ціни на нашому сайті.


Ви можете принести пухову куртку в зручний для вас пункт прийому або викликавши нашого кур’єра.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua