Чистка ділових костюмів

Чистка ділових костюмів
В бізнесі твоя зовнішність справляє перше враження. Зустрічаючись з діловими партнерами, заключаючи важливу угоду всі дрібниці мають значення. І твій одяг є тим маркером, варто вам довіряти чи ні.
На разі, костюм зараз носить не тільки суто діловий характер, сучасна мода дозволяє поєднувати окремі елементи з різними стилями, але чистота піджака або брюк залишається поза часом.

Костюми виготовляють з дорогих матеріалів, які прати категорично заборонено. Вони можуть втратити колір, зіпсуватись тканина. Навіть прасування таких речей потребує спеціальних навичок.

І якою акуратною людиною ви не були, з часом тканина наповнюється зовнішнім брудом, пилом, потом, запахами, тому за будь яких обставин костюм потребує періодичної очистки.

Ніколи не намагайтесь почистити, а ще гірше прати костюми в домашніх умовах. Наша мережа хімчисток працює багато років і має великий досвід з чищення костюмів, як чоловічих так і жіночих.

Наші фахівці технологи ретельно вивчають вимоги до кожного виробу і підбирають оптимальній варіант для чищення. В залежності від забруднень буде підібрана волога, суха, парова або ручна хімчистка. Якщо сталась прикрість у вигляді плям, то ми локально робимо хімчистку забруднення і потім проводимо загальну хімчистку піджака, брюк або спідниці. В роботі ми використовуємо тільки професійну та екологічно безпечну хімію, яка не шкодить людині та навколишньому середовищу, не залишає запаху та не є гіпоалергенною.

Якщо є необхідність то наші майстрині проведуть поточний ремонт: висталять блискавку, пришиють ґудзик або підкладку та інше.
Для прасування елементів костюму: брюк, піджаків, жакетів, спідниць ви використовуємо спеціальне професійне обладнання. Вони прасують без заломів і не пошкоджуючи тканину, як основну так і підкладку.


Ми з розумінням ставимось до ваших часових витрат, тому пропонуємо скористатись послугою виклика кур’єра.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua

Або завітати в один із пунктів прийому.