Чистка домашнього одягу

Чистка домашнього одягу
Повертаючись додому ми хочем відчути комфорт і затишок. І це відчутті надає комфортний домашній одяг. Для кожного він може бути різний, хтось носить спортивний костюм, хтось халат. А перед сном ми вдягаємо улюблену піжаму або нічну сорочку.
Домашній одяг наш самий улюблений, він допомагає нам розслабитись тому дуже важливо щоб одяг був чистий, не викликав алергії і не мав сторонніх запахів.
Дійсно, саме легке – це прати домашній одяг у себе вдома. Але деякі халати, штани чи нічні сорочки зроблені з делікатних тканин з дуже тонкими волокнами, наприклад шовк.
Такі речі треба прати в ручну, використовуючи спеціальні засоби.
Найкращим рішення буде віддати ваш домашній одяг для чищення професіоналам.
Ми маємо великий досвід в чищенні домашнього одягу та білизни. Для чищення використовується спеціальне обладнання яке працює по замкнутому циклу - мийка, віджимання, сушіння та дезодорування (провітрювання). Таким чином, ваша піжама вийде з неї в сухому вигляді. До речі, перед хімчисткою з неї знімають ґудзики і іншу декоративну фурнітуру, яка може пошкодити тканину. Якщо декор не можна зняти, його закривають спеціальними матеріалами.
Якщо у вас є плями, то ми його приберемо ще до загального чищення.

Узнати ціни на хімчистку домашнього одягу ви можете у нас на сайті в розділі Ціни.
Здати одяг можна в будь-якому зручному пункті прийому.
Або ви можете скористатись послугою виклику кур’єра, якій забере ваш одяг в зручний для вас час.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua