Чистка блузок та сорочок

Чистка блузок та сорочок
Мабуть кожний чоловік або жінка мають у своєму гардеробі одну, а може і більше сорочок або блузок.
Чоловічи сорочки на відміну жіночих блузок мають більш класичній варіант крою. Хоча сучасні чоловічи сорочки можуть в собі поєднувати різні види тканин, вставки шкіри, також багата палітра кольорів.
Жіночі блузки також мають, як класичні варіанти, так і різноманітні дізайни. А в комбінації і поєднанні різних тканин вони сміливо конкурують с сукнями і спідницями. Вони можуть одночасно поєднувати шкіру та мереживо, або хутро і оксамит. А оздоблення може включати і каміння, вишивку, бісер, металеві та дерев’яни прикраси.
І якщо сорочки в більш класичному стилі можна прати і вдома, то складні дизайнерські вироби потребують професійного догляду. Але в обох випадках, ідеальної чистоти та прасування ви досягнете тільки здавши речі у хімчистку.
Наші фахівці мають великий досвід в хімчистці і пранні сорочок і блузок. До кожної речі ми ставимось індивідуально. Ми підбираємо технологію враховуючи рекомендації виробника та маючи досвід і знання як працювати з тим чи іншим виробом. Ми працюємо тільки з професіональною інноваційною хімією, яка також є безпечною для людини та навколишнього середовища.
Ми також маємо професійне обладнання для прасування, тому ваші речі будуть рівними без заломів. Ви отримаєте сорочку або блузку в майже новому стані. Кожна річ буде індивідуально упакована, що збереже її вигляд при транспортуванні та подальшому зберіганні.
Ви можете здати в хімчистку ваша блузку або сорочку в будь якому пункті прийому або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати орієнтовну ціну на хімчистку сорочки або блузки можна на спеціальному розділі на нашому сайті.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua