чистка взуття

чистка взуття
Взуття це основний атрибут в одязі. Чоботи, черевики, туфлі, босоніжки, кросівки. На всі сезони та кольори. Кожен має по декілька пар різноманітного взуття. Як правило, на взутті рідко економлять. Адже ми проведемо на ногах більшість часу і від того, наскільки тобі буде зручно, залежить твоє загальне самопочуття на весь день. Як правило взуття – це натуральні матеріали – шкіра або замша.
Взуття потребує більш ретельного і складного догляду, ніж одяг. В домашніх умовах шкіру чистять та обробляють спеціальним кремом. Але як ретельно ми не піклувались за взуттям, шкіра або замша з часом затирається, змінює колір, каблуки стираються і ніби то взуття ще можна носити і носити, але зовнішній вигляд нас вже не задовольняє.
Єдиний спосіб, який допоможе повернути друге життя вашому взуттю – це здати його в хімчистку.
Ми маємо великий досвід по чистці та відновленню взуття. Ми професіонали в роботі зі шкірою та замшею. Ми відновлюємо як дорогі черевики так і повсякденні кросівки. При необхідності ми проведемо дрібний ремонт.

Ви можете здати на чистку ваше взуття в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку взуття можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua