Чистка виробів за шкіри

Чистка виробів за шкіри
Вироби зі шкіри ніколи не втратять свою актуальність. Шкіра - матеріал поза часом. Її використовували наші давні предки, як найперший свій одяг, і наші сучасники не відстають. У сучасному гардеробі різноманітність речей зі шкіри. Це і шкіряні куртки, шкіряні спідниці, шкіряні штани, шкіряні плащі і пальто. Шкіру комбінують з різними фактурами тканини. А аксесуарів зі шкіри безліч.

Сучасні речі зі шкіри вражають різноманітністю кольору, як від класичних звичних квітів, до яскравих і унікальних відтінків.

Це складні по викрійці вироби, які рясніють дизайнерськими деталями і елементами.
Шкіра зручна і практична при носінні. Багато унікальні речі стають справжніми сімейними раритетів.

При правильному догляді шкіряні вироби можуть носиться роками і передаватися наступному поколінню.

Хімчистка Persona розуміє цінність речей і завжди готова допомогти зберегти шкіряні речі як можна довше.

При носінні шкіряних речей можуть виникнути різні неприємності, навіть не з нашої вини. Залишена пляма від кави, природні потертості при носінні, природне потемніння кольору - всі ці неприємності засмучують нас, але їх можна вирішити.

Хімчистка Persona повертає вашим шкіряним речам друге життя.
Принесіть вашу річ зі шкіри в будь-який пункт прийому хімчистки Persona в Києві, і ви отримаєте високоякісні послуги, в тому числі:

✓ загальну хімчистку шкіри

✓ оновлення кольору

✓ водовідштовхувальну обробку

У свою чергу, хімчистка шкіряних виробів ділиться на три напрямки:
хімчистка дублянок
хімчистка шкіряної куртки
чистка виробів зі шкіри
Якщо кольори потьмяніли і втратили свою яскравість - ми пропонуємо вам повне перефарбовування виробів.

Або, наприклад, зовнішній вигляд вашої найулюбленішої куртки вже залишає бажати кращого. Тоді вам просто життєво необхідна не тільки чистка від забруднень самого виробу, а й тонування шкіри, і покриття водоемульсійні складом, і спеціальний антистатичний догляд.

Наша хімчистка також здійснює профілактичну суху чистку виробу після сезону носіння.

Більш детальну інформацію про послугу хімчистки шкіряних виробів ви зможете отримати в пунктах прийому  Persona або отримати консультацію по цінах на послугу хімчистки шкіряних речей, терміни та умови доставки за телефонами: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09 , (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua