Чистка валіз та дорожніх сумок

Чистка валіз та дорожніх сумок
Валізи та дорожні сумки це незмінний атрибут в будь-якій подорожі. Це самостійний засіб для пересування та зберігання речей. В валізі речі завжди будуть захищені від зовнішнього бруду, що не скажеш про самі валізи, дорожні сумка або рюкзаки.
Поверхня валіз не тільки забруднюється але і пошкоджується. І якщо ви не готові міняти свою валізу після кожної поїздки, то необхідно її почистити і при необхідності привести до ладу.

Чистка в домашніх умовах може не тільки не допомогти, а ще більше зіпсувати річ. Адже прибираючи бруд в простий спосіб, ви скоріш за все затираєте його, і матеріал при цьому втрачає свої якості.

Також важко прибрати чистячий засіб і після висихання на валізі можуть залишиться розводи.Наша хімчистка має багатий досвід з чищення валіз. Ми підбираємо спосіб і засіб враховуючи особливості матеріалу із якого вироблено валізу чи дорожню сумку. Ми чистимо валізи від бруду та плям, при необхідності проведемо дрібний ремонт та дезінфекцію.

Ви можете здати на чистку валізу в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку валізи можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua