чистка спецодягу та фірменого одягу

чистка спецодягу та фірменого одягу

Багато компанії мають потребу в забезпеченні свої співробітників спецодягом. І для оптимізації та безперервності власного бізнес-процесу мають потребу в постійному пранні або хімчистці спецодягу.
А для таких підприємств як медичні центри, виробництва, ресторани, готелі, автоцентри, салони краси, супермаркетів, авіакомпаній і вимоги в охайному зовнішньому вигляді мають ключове значення.
Чистий і охайний спецодяг створює успішний образ та сприяє розвитку бізнесу компанії.
І завдання власника бізнесу створити умови, щоб співробітник прийшов на роботу, вдягнув чистий одяг і не турбувався про його прання та хімчистку. Особливо це важливе питання для підприємств, коли чистий спецодяг повинен бути щоденно.
Ми пропонуємо компаніям скористатись послугою, яка надає наша мережа хімчисток та пралень Персона – прання спецодягу та корпоративного одягу.
Ми пропонуємо:

✓ персональна хімчистка спецодягу;

✓ хімчистка з метою усунення плям;

✓ прання і прасування;

✓ термінова обробка спецодягу з різних видів тканин за доступною ціною;
✓ доставку;

✓ індивідуальне пакування і доставка чистих речей;

Для нас не важливо це одиничне приватне замовлення або постійне обслуговування, ми гарантуємо високу якість в обох випадках.
При виконанні кожного замовлення для отримання хорошого результату ми враховуємо:
ступінь забруднення
специфіку виробу
склад матеріалу
рекомендацій виробника
особливості сфери діяльності клієнта
Адже від цих характеристик залежать робочі параметри обробки, а саме - час прання, температура води, засоби, що використовуються, необхідність прасування.
Отримати більше інформації про таку послугу, як обробка спецодягу, цінах і замовити її, ви можете, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua