Чистка штор

Чистка штор

Штори є одним з елементів основного декору приміщення. Вони задають атмосферу та створюють загальний стиль. Це можуть бути або легкі тюлі, або коштовні гардина або портьєри сучасні ролети або маркізи.
Вибір тканини, різнобарвність кольорів та неповторний дизайн штор не уступають жіночім сукням. І як і всі вироби з тканини потребують чищення. І хоча, рідно, коли на шторах може з’явитись плями від бруду, але кожен день на штори потрапляє пил, який згодом накопичується в складках тканини. Кольори тьмяніють, пил може сприяти виникненню алергії у людей, а також в пилі добре себе живуть та розмножуються пилові кліщі.
Якщо прати штори в домашніх умовах, навіть у делікатному режимі ви не застраховані від їх деформації, втрати кольору або усадці. Не кажучи про те, наскільки важко їх потім прасувати не зробивши їм шкоди.

А для багатьох тканин, з яких вроблені штори, чищення в домашніх умовах – заборонено виробником.
Тому самим правильнішим варіантом – це здати штору в хімчистку.

Рекомендовано чистити штори не рідше, ніж один раз на рік.
Наша хімчистка надає послуги з хімчистки штор, тюлів, гардин, портьє, ролетів та маркизів. Наші фахівці мають великий досвід в хімчистці. Вони підберуть оптимальний варіант саме для вашої речі. Ми маємо спеціальне обладнання, яке може забезпечити виконання великих об’ємів робіт, які підійдуть навіть для корпоративних клієнтів.

Для хімчистки штор ми пропонуємо наступні види чистки:

✔ для штор, вироблених з делікатних тканин, ексклюзивних дизайнерських виробів – хімчистка в спеціальних машинах замкнутого циклу. Враховуючи специфіки тканини буде застосована суха або волога хімчистка;

✔ для гладких синтетичних тканин – хімчистка з застосуванням пилососа. При необхідності і сильному забрудненні буде проведена більш глибша обробка;

Якщо в вашому приміщені є жалюзі вертикальні або горизонтальні наша хімчистка надасть клинінгові послуги по чищенню даних виробів.

Ви можете здати на чистку штори в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку штор можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua