Хімчистка покривала

Хімчистка покривала
Покривала – це додатковий захист для наших диванів, ліжка та крісел. На нього припадає весь загальний бруд. Це може бути як звичайний пил, так і плями від їжі, фарби, жиру та інше.
Не всі покривала або пледи можна прати в домашніх умовах. Це може бути пов’язано зі специфікою тканини, яку не можна прати, або банально, покривало може бути настільки великим, що не поміститься в стандартний барабан пральної машинки. І якщо припустити що ви правували це вручну, то можуть виникнути проблеми як сушити або як потім прасувати такі завеликі і складні речі.
Мережа хімчисток Persona має все необхідне для хімчистки чи прання покривал та пледів: сучасне, інноваційне обладнання, фахівців з великим досвідом роботи. Ми застосовуємо тільки професійні засоби, які підбираємо само під вашу річ, вони справляються з різним видом бруду при цьому не приносить шкоди навколишньому середовищу, та людині.

Ви можете здати на чистку покривала в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку покривала можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua