Чистка пальто

Чистка пальто
Пальто демісезонний вид одягу, якій ми одягаємо з першою прохолодою восени або з першим теплом весною. Але враховуючи, що зими стають все тепліше та тепліше, цей одяг ми будем носити майже весь рік, крім літа.
Пальто це одяг поза модою, його носіть як жінки, так і чоловіки. Може змінюватись дизайн, але пальто не покине нашої шафи.
Пальто шиють з дорогих тканин, використовують додаткові декоративні елементи. Воно може мати різну довжину, буди додаткове утеплено.
Але як і будь-якій інший одяг воно піддається бруду.

Ми не радимо чистити пальто в домашніх умовах, адже якщо ви його зіпсуєте, жоден фахівець не виправить помилку. Краще відразу віддати його в хімчистку.

В ідеалі здавати пальто в хімчистку слід два рази на рік - перед початком сезону і після нього.
Мережа хімчисток Persona має великий досвід по чищенню пальто з різних видів тканини, таких як штучна шкіра, вовна або нейлон.
Ми індивідуально підходимо к кожній речі, враховуючи властивості тканини, видаляємо плями и загальний бруд. При необхідності можемо провести дрібний ремонт виробу, підшити підкладку або ґудзик.


Ви можете здати на чистку пальто в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку пальто можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua