чистка іграшок

чистка іграшок
Улюблений плюшевий ведмедик або котик-муркотик з якими так солодко засипати вашій дитині. Хоча плюшеві іграшки полюбляють і дорослі. Вони створені не тільки для ігор, але і стають прикрасою або елементом інтер’єру.
В магазинах іграшки на будь який смак і розмір. Бувають такі великі розміри, що перевищують зріст людини.
З часом іграшки накопичують в собі пил та бруд. І враховуючи особливості матеріалу, пил там закріплюється залізно.

І чищення іграшок – це не просто необхідність, а це в першу чергу безпека наших дітей, адже вони проводять з ними багато часу, а ще полюблять засинати з ними.

М’які іграшки не рекомендують чистити в домашніх умовах, прати в пральних машинах категорично заборонено. Також важко правильно висушити повністю іграшки. Іграшки можуть деформуватись, втратити свій первинний вигляд, втратити колір, а багато занадто великі, щоб мати можливість почистити їх в домашніх умовах.
Наша хімчистки надає послуги з чищення дитячих іграшок. Ми почистимо, приберемо при необхідності плями. Ми проводимо дезінфекцію дитячих іграшок, щоб вбити всі мікроорганізми.
Всі наші засоби абсолютно безпечні, не визивають алергічних реакції і не залишають запаху.

Ви можете здати на чистку іграшки в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку іграшки можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua