чистка дитячого одягу

чистка дитячого одягу
Діти це маленькі дзиґи, які не зупиняються не на мить. Вону рухливі, допитливі, активно пізнають навколишній світ. Після кожної прогулянки всі дитячи речі необхідно відразу прати, а деякі батьки беруть з собою ще і змінні речі, бо передбачити куди може потрапити дитина неможливо.
Крім повсякденного одягу, у дітей є майже дорослі вечерні наряди, які одягають на свята в садочку чи школі, або родинні свята. А діти не самі акуратні особистості.
Якщо у вас є діти, ваша пральна машина працює майже щодня. І якщо повсякденний одяг ти чистиш дома самостійно і на деякі плями закриваєш очі, то є коштовні речі нарядні плаття або костюм, які не можна прати в пральних машинах, не кажучи про те, що плями в домашніх умовах неможливо позбутись.
Щоб не засмучуватись та не сварити дитину за нову пляму, принесіть дитячий одяг в нашу мережу хімчисток. Наші фахівці знають, як повернути дитячій речі новий вигляд. Ми видалимо всі плями, почистимо та випрасуємо одяг.

Для дитячих речей ми використовуємо тільки безпечні засоби, які не викликають алергічної реакції та не залишають запаху на одязі.

Крім дитячого одягу ми пропонуємо послуги з хімчистки дитячих іграшок, дитячих автокрісел, дитячих переносок, дитячих колясок.

Ви можете здати на чистку дитячий одяг в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра.
Узнати ціну на чистку дитячого одягу можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua