Чистка подушок та ковдр

Чистка подушок та ковдр
Правильно підібрана подушка та ковдра впливає на якість нашого сну. А ще хотілось додати, що чиста та правильна підібрана. Від того, як людина відпочине вночі, залежить її самопочуття, настрій, здоров’я. Чистота подушок ті ковдр забезпечує нам комфортний, а головне здоровий сон.
І якщо постільну білизну ми стираємо з великою періодичною, то саму ковдру та подушку – ні. І с часом всередині накопичується не тільки пил, а і розводяться пилові кліщі, а саме вони визивають у людини сильніші алергічні реакції. Випрати, а потім ретельно висушити в домашніх умовах не завжди вийде. Як правило, достатись глибинного бруду дуже важко, тому краще всього передати вашу ковдру та подушку на чистку в хімчистку. Наша хімчистка має великий досвід з хімчистка подушок та ковдр.

Нашим клієнтам ми пропонуємо вакуумну хімчистка ковдр з використанням професійного високоякісного аквафільтра і очищувача з сепаратором, який, обертаючись, ефективно усуває глибинну пил, пилових кліщів, бактерії і мікроби.


Процедура хімчистки подушок з синтепону і вовни включає в себе:

✔ спеціальну ультрафіолетову бактерицидну обробку;

✔ усунення сміття, пилу та ін .;

✔ видалення липких грудок;

✔ підсушування і розпушений наповнювача потужним гарячим повітряним потоком;

✔ заміну напірника;

✔ зміна форми або розміру виробів.    Ви можете здати на чистку ковдру або подушку в будь який пункт прийому Persona, або скористатись 
    послугою виклику кур’єра.
     Узнати ціну на чистку ковдри або подушки можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua