Хімчистка

Хімчистка
Сервіс чистоти «Persona» нова хімчистка, ребрендинг старої хімчистка «Блиск». Хімчистка була створена ще 2003 році в Києві і оснащена високотехнологічним інноваційним обладнанням від відомих світових виробників REALSTAR, NOEX, PONI, SCHULTHESS, ELECTROLUX, MIELE. У мережі хімчистки працює професійний персонал з великим досвідом роботи, які можуть забезпечити всі види хімчисток.
Наше обладнання та персонал гарантує якісну хімчистку ваших речей, в потрібні для вас терміни. У роботі ми використовуємо високоефективні препарати, які не мають специфічного запаху і не викликають алергічних реакцій.
Звернувшись в нашу хімчистку ви завжди отримають вибір в методі і способі обробки ваших речей - від делікатних (вручну) до глибоко інтенсивних - за дуже привабливими цінами в Києві.
У перелік послуг хімчистки також входять:

✓ хімчистка верхнього одягу

✓ хімчистка виробів із хутра та замшевих виробів

✓ хімчистка одягу з трикотажу та інших видів тканин, в тому числі спецодяг

✓ хімчистка шкіряного одягу

✓ хімчистка дублянок

✓ санобробки штор, ковдр, готельної та ресторанної білизни

Хімчистка верхнього одягу найпопулярніша послуга. По закінченню сезону для відновлення первісного вигляду шкіряні куртки, пальто, пуховики, замшеві вироби та дублянки необхідно здавати в хімчистку. Вартість хімчистки одягу залежить від матеріалу, ступеня забруднення, зношеності речі, її дизайнерської складності і застосовуваної технології, і коштів. Ціни на послуги на хімчистки в «Persona» відповідає якості. Ви можете вибрати з двох варіантів типів цін, замовивши у нас стандартну хімчистку або хімчистку Premium.
До кожного замовлення ми ставимося відповідально і уважно. Ретельно підбираємо необхідні методи чищення.
Наші співробітники - справжні професіонали зі спеціальною підготовкою: 

✓ швидко обробляють (чистять) за індивідуальною технологією кожен виріб;

✓ виробляють необхідний ремонт і заміну підкладки;

✓ усувають забруднення;

✓ піднімають ворс і видаляють кругляки;

✓ гладять (пресують);

✓ жирують (повертають виробу еластичність, природний блиск і м'якість)

✓ тонують (відновлюють колір за допомогою індивідуального підбору відтінків, квітів і перламутром);

✓ наносять захист від впливу зовнішнього середовища, а також молі;

✓ відновлюють ворсової ефект;

✓ перевіряють (контроль якості);

✓ комплектують і упаковують вироби для доставки клієнту.

Кожен клієнт хімчистки «Persona» отримує консультацію нашого технолога з обробки речей, він відповість на всі запитання по догляду за виробами, дасть повну інформацію про ціни і терміни виконання замовлення.
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua