Чистка вечерніх суконь

  Весільні та вечірні плаття ми обираємо найретельніше, адже привід його одягнути - самий значущій у житті момент.

  Ви можете купити сукню або взяти на прокат. В залежності від того, що ви обрали буде залежить умови догляду за ним. Давайте розглянемо обидва варіанти.

Варіант 1. Оренда весільної та вечірньої сукні.
Якщо ви берете весільну або вечірню сукню на прокат, то всі витрати по чистці та відновленню бере на себе прокатне агентство. Але треба розуміти, що всі витрати вони зарахують у вартість оренди.
Всі весільні салони співпрацюють з хімчистками, ретельно обираючи серед багатьох варіантів і віддаючи перевагу якості і можливості не тільки почистити, а при необхідності і провести дрібний ремонт, якщо сукня зазнає ушкодження. Ми не будемо скромничати і скажемо що співпрацюємо з багатьма весільними салонами.

Варіант 2. Купівля весільної або вечірньої сукні.

Коли ви купуєте вечірню або весільну сукню, то ви самі відповідальні за її доглядом, чисткою та зберіганням.

Скористайтесь нашими порадами, щоб ваша сукня залишалась в ідеальному стані якомога довше.

1. Після купівлі сукні вішайте сукню на спеціальних петлях, які спеціально зробив виробник сукні.
2. Не залишайте сукню довго на сонячному світлі, адже від потрапляння сонячних промінів на тканину вона може змінити колір.
3. Для не тривалого зберігання використовуйте спеціальні чохли, віддаючи перевагу зробленим із тканого матеріалу.      
4. Ні в якому разі не загубіть етикетку від виробника, на якому зазначена вся інформація про умови догляду за сукнею, вона вам знадобиться, коли ви понесете свою сукню до хімчистці. 

5. Чистити або освіжати сукню ні в якому разі в домашніх умовах не можна. Необхідно віднести сукню фахівцям, які знають як, чистити вашу сукню, які засоби застосовувати. Адже чистка вечірніх та весільних суконь це в основному тільки ручна робота. Адже для виробники святкового вбрання використовують складні і вишукані тканини, оздоблюють різними аксесуарами та вишивкою.

Тому треба відповідально підійти до вибору хімчистки і зробити це передвчасною. Адже в хімчистку найкраще нести сукню відразу після свята. Чим раніше ви віднесете на чистку сукню, тим краще і гарантовано приберуть всі плями. Адже чим довше бруд на тканині, тим важче його прибрати. 

6. Якщо ви ховаєте сукню на довге зберігання, його краще всього покласти у коробку. Коробку краще взяту велику, щоб зменшити складання сукні. Кожне складання треба відділити тонким папером. Верх застелити тонким полотном тканини. В такому вигляді сукні буде довго зберігатись, але навіть, якщо ви його не будете вдягати, треба один раз на рік доставати, провітрювати сукню і знову складати у коробку.

Тож, ми бажаємо вам насолоджуватись важливими  моментами у житті, а все інше ми почистимо.