Як правильно зберігати речі

Хто не стискався з тим, що шафа повна речей, а вдягнути нема чого. Як все це компактно зберігати, а ще так, щоб речі не біли розтягнуті чи деформовані, щоб шкідники не їх не зіпсували, щоб пошук улюбленої блузки не перетворився в цілий квест і тд. Щоб спростити своє життя та подовжити життя своїм речам, скористайтесь нашими простими порадами.

1. Чистота

Всі речі, які ви хочете зберігати в той чи інший спосіб повинні бути чистими та сухими. Якщо не прибрати бруд, то з часом він почне розкладатись. І якщо спочатку не чиста річ має вже специфічний запах, то з часом він буде тільки посилюватись, і можна впевнено сказати, що цим запахом будуть пахнути навіть чисті речі, які знаходяться поруч.
А якщо на речах залишились плями бруду, вони поступово проникають глибоко всередину тканини і їх вже майже неможливо прибрати.
Також треба слідкувати, якщо ви відправляєте чисту річ на зберігання, вона повинна бути повністю сухою. Якщо річ буде волога, то волога – це ідеальне середовище для розмноження шкідників, грибків, плісняви, які не тільки псують речі, але і ваші речі отримують затхлий запах, якій розповсюдиться на все що є поруч.


2. Вішати чи складати

Щоб ваші речі не зазнали деформації або заломів, треба знати, які з них треба складати на полицю, а які обов’язково вішати на вішалку.

Блузки, спідниці, сукні, піджак та брюки треба вішати на вішалку. Вішалку підбирайте під розмір плечей виробу, або трішки менше. Верхній одяг, та чоловічи костюми треба вішати на вішалку з широкими плечиками. Легкі сукні блузки, які вироблені з шовку,  розміщуйте на плічках з протиковзким покриттям або обтягнуті тканиною.
Шуби чи дублянки можна сховати в спеціальні чохли для одягу. Вони повинні бути вироблені з матеріалу що дихає. Герметичні чохли тільки зіпсують ваші речі.

Джинси, светри, кардігани та інші речі з трикотажу треба складати на поличку. Речі треба класти в залежності від їх розміру та ваги, великі і важкі внизу, легкі і маленькі – на горі.

3. Органайзери

Зараз існує всілякі системи зберігання. Є оранайзери для краваток, шкарпеток та ременів. Є системи для зберігання нижньої білизни.
Вакуумні пакети для пір’яних речей, прибирає зайве повітря та економить місця на полицях. Але рекомендуємо повітря прибирати на 50%, щоб речі не деформувались.
Многорівневі вішалки допомагають розмістити декілька речей одночасно та економити місце в шафі.

4. Захист

Розташовуючи речі в шафі або на поличках, особливо за натуральних матеріалів, треба пам’ятати про шкідників, таких як моль личинки якої з задоволення скоштують вашу улюблену блузку або сукню. Тому радимо не нехтувати засобами безпеки які направлені на їх знищення. Це може бути готовий засіб, для знищення шкідників, або зроблений власноруч. Для цього ідеально підійде лаванда, жасмин або сандал.  Вони не тільки збережуть ваші речі, а ще залишать приємний аромат.

Зберігайте та носіть ваші речі довго. І приносите до нас у хімчистку, ми їх зробимо знову як нові.