Хімчистка шуби

Хімчистка шуби
Шубу ми одягаємо не так часто, це зимовий вид одягу. Але фахівці радять, щоб ваша шуба або кожушок слугував вам набагато довше після сезону його треба почистити, а вже потім сховати у шафу.

Смог від машин, потрапляючи на хутро разом зі снігом, призводять до втрати блиску, сильної зажиренності, випадінню хутряного покриву.

Хутро, і навіть коли ваша шуба вироблена зі штучного хутра категорично не можна прати і видаляти бруд застосовуючи воду.
Шубу треба чистити тільки в хімчистці.

Фахівці компанії Persona не тільки усунуть бруд і плями, але і виконають профілактичну обробку проти молі і жука-шкіроїда. Хімчистка шуби або кожушка поверне їм первісний блиск, шовковистість і м'якість, очистивши його від бруду і покривши спеціальним складом, який захищає волоски від випадіння та ламкості.
Хутро здатнe витримати до шести обробок. Так що, якщо ви носите акуратно, в частій хімчистці немає потреби.
Однак при виникненні плями шубу необхідно якомога швидше здати в хімчистку. Адже від старого засохлого забруднення позбутися набагато складніше.

Ви можете здати на чистку шубу в будь який пункт прийому Persona, або скористатись послугою виклику кур’єра. 
Узнати ціну на чистку шуби можна на нашому сайті в розділі Ціни
Ви можете отримати всю потрібну інформацію і скористатися нашими послугами, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 419-85-72, (044) 464-89-09, (067) 409-83-04 або написавши на електронну адресу: info@persona.kiev.ua