Про компанію

Компанія «Persona» почала свою діяльність в Україні з червня 2003 року під брендом «Блиск».

Сучасні технологій, як в хімчистці та пранні, так і нові досягнення в догляді за тканинами стимулюють нас до змін. Блиск це історія, і той міцний фундамент, якій був закладений у далекому 2003 році. Це не тільки обладнання та технології, це в першу чергу фахівці з великим досвідом роботи, які працюють з перших днів заснування компанії.

Persona – це майбутнє яке поєднує в собі досвід та досягнення з новими та сучасними вимогами. Це застосування не тільки нових технологій, а і відкриття нових напрямків, які диктує нам час.

Наші хімчистки-пральні в Києві та області успішно працюють в сфері надання повного спектру професійних послуг корпоративним, індивідуальним клієнтам та іншим організаціям.

Застосовуючи прогресивну техніку і високоякісну хімію в поєднанні з професіоналізмом персоналу, ми забезпечуємо високу якість послуг, що надаються пральні та хімчистки в Києві за адекватними цінами.

Ми маємо власний потужний корпоративний портфель клієнтів. Наша промислова пральня співпрацює з готелями, ресторанами, концерт-холами, саунами, компаніями кейтерингу, реклами, базами відпочинку, СПА-салонами, магазинами фірмового одягу, розважальними комплексами та ін. Кількість і обсяги замовлень дозволяють нам позиціонувати себе як один з лідерів ринку.

Компанія має бездоганну репутацію, високо налагоджене виробництво, власний автопарк.

Наша торгова марка «Persona» - це:
індивідуальний підхід до кожного клієнта
гарантія якості і висока відповідальність за виконання замовлень
гнучка політика цін
У нас працюють уважні, ввічливі, грамотні, добре навчені і відповідальні співробітники.

Ми цінуємо кожного клієнта, та ще більше піклуємось за його речі!